Меню
м. Хмельницький, вул. Львівське шоссе 15а
Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Львівське шоссе 15а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00
  • Сб. - Нд.: 10:00 - 18:00
Замовити дзвінок

Політика конфеденційності SHVEDOM

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ
Увага! Перед використанням цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.
Використання сайту
Сайт SHVEDOM.COM.UA (далі «SHVEDOM») дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
Відмова від відповідальності
Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. SHVEDOM не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. SHVEDOM в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті SHVEDOM не зобов'язаний оновлювати їх. SHVEDOM ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся з умовами використання, а також погоджуєтеся надати інформацію про себе і своїх контактних даних.
Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інформацією про Покупця використовуємося виключно в цілях виконання його Замовлення (відправки повідомлення продавцю про замовлення Товару, відправки рекламних повідомлень і т.д.).
SHVEDOM мають право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.
В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви погоджуєтесь повідомити нам про це.
У разі небажання отримувати розсилку, Ви маєте право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на електронну адресу.
Зворотній зв'язок і коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення SHVEDOM може видаляти без Вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.SHVEDOM не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.